HANAD, spol. s r.o. - Pokrývačské a klempířské práce

HANAD, spol. s r.o. - Pokrývačské a klempířské práce

Profil společnosti

Společnost Hanad, spol. s r.o. byla založena roku 1991. Naší hlavní činností jsou pokrývačské a klempířské práce a další související činnosti. Mezi ně se řadí dodávka a montáž krovu, dodávka a montáž komínů, montáž hromosvodů vč. revizní zprávy.

Dále se naše společnost Hanad, spol. s r.o. zabývá i obchodní činností, a to nákupem a prodejem zboží. U nás si tedy můžete objednat pouze dodávku stavebního materiálu. Nabízíme Vám zajímavé ceny vč. dopravy na Vaši stavbu. Na základě našich dlouhodobých zkušeností poskytneme konzultace a doporučení týkající se vhodného materiálu právě pro Vaši střechu.

Provádíme jak rekonstrukce stávajících střech, tak i montáž na novostavbách. Používáme všechny materiály dostupné na trhu, a to v závislosti na přání zákazníka.

Rozpočet na dodávku stavebních prací a materiálu zpracujeme položkově dle dodaných podkladů zákazníka - projektové dokumentace, nebo dle vlastního zaměření přímo na stavbě, a to samozřejmě zdarma. Případně doporučíme použití nejvhodnějšího materiálu pro danou konkrétní střechu v závislosti na lokalitě, druhu stavby, a finančních možnostech stavitele. V případě zájmu sjednáme schůzku se zástupcem stavební spořitelny ohledně vyřízení financování.