HANAD, spol. s r.o. - Pokrývačské a klempířské práce

HANAD, spol. s r.o. - Pokrývačské a klempířské práce

Střešní okna

Montujeme a dodáváme střešní okna od různých výrobců za velmi zajímavé ceny. V našem sortimentu najdete výrobky od známých firem VELUX, ROTO,FAKRO apod.

Firma Hanad, spol. s r. o. Vám nabízí střešní okna různých konstrukcí a způsobů otevírání. Jejich funkcí je přivádět do obytných podkrovních místností dostatek přirozeného denního světla a zajišťovat dobrou ventilaci. Dodáváme okna z kvalitních materiálů, moderního vzhledu, které se hodí do každého interiéru. Zaručujeme trvanlivost, bezpečnost, funkčnost a výborné termoizolační parametry.

Vybírat můžete z mnoha řešení střešních oken, která budou vhodná právě pro Vaši střechu:

Kyvná, výklopně-kyvná – osa otáčení uprostřed okna, otevírání výklopné nebo kyvné, umožňuje dobré větrání, prosvětlení, volný přístup k oknu a široký výhled.

Se zvýšenou osou otáčení – osa otáčení umístěná v horní polovině, horní část určená pro prosvětlení a spodní část pro větrání.

Pro sestavy – sestavy různých druhů oken vhodně se doplňující.

Atypická – atypické tvary a lemování, s falešným sloupkem a další.

Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete. Kontaktujte naše pracovníky, kteří Vám poradí s výběrem střešních oken vhodných právě pro Vaši střechu.

Pro výběr jsou rozhodující tato kritéria: rozměr, výška, šířka, druh materiálu (dřevo, plast, atd.), typ střechy, tepelná propustnost skla či okna, cena a také estetická stránka. Na základě těchto kritérií pro Vás zdarma sestavíme nabídku střešních oken, oplechování, dopravy a montáže.